orthocaps

Nakładki orthocaps-Aligner to niewidoczny aparat ortodontyczny dla dorosłych i młodzieży. Został stworzony przez ortodontę Dr. Wajeeha Khan, który od roku 2006 prowadzi firmę Ortho Caps GmbH w Hamm (Westfalia).

Nakładki orthocaps modelują zgryz siłami natury

Korekta zębów z orthocaps jest inspirowana naturą. W jaki sposób?
Wyobraźmy sobie proces wzrostu rośliny. Poprzez delikatne i naturalne siły rozwija się, wykonuje minimalne ruchy, aż do całkowitego wyrośnięcia, po czym idealnie dopasowuje się do otoczenia.
Obecnie z powodzeniem wykorzystujemy takie delikatne działanie w systemie nowoczesnej, estetycznej korekty zębów orthocaps. Poprzez wymienne i indywidualnie dopasowywane przezroczyste nakładki z tworzywa sztucznego, tak zwane Twin-Aligner®, na korygowane zęby wywierany jest delikatny nacisk.
Nakładki orthocaps-Aligner wyrównują wadliwe ustawienie zębów bez konieczności noszenia nieestetycznych metalowych elementów – chroniąc każdy ząb, bez bólu, dla Twojego zdrowego i idealnego uśmiechu. Nakładki orthocaps to optymalne rozwiązanie dla dyskretnej korekty Twoich zębów – dzięki wykorzystaniu przezroczystego aparatu ortodontycznego.

Nakładki orthocaps dla dorosłych ( Systemy Twin-Aligner® Classic i PRO )

Piękne zęby dla wszystkich niezależnie od wieku. Nie tylko dzieci i młodzież noszą aparaty ortodontyczne. Coraz więcej dorosłych obecnie także decyduje się na korektę zębów.
Często do podjęcia decyzji o korekcie zębów skłaniają względy estetyczne. Decydujące może być również przerwane lub nieprawidłowe leczenie ortodontyczne w wieku młodzieńczym lub przemieszczanie się zębów w późniejszym wieku.
Dzięki nakładkom orthocaps Twin-Aligner® podjęcie decyzji o korekcie zębów jest dla dorosłych łatwiejsze.  Estetyczne, dyskretne alignery są idealne do stosowania codziennie, zarówno w sferze zawodowej i prywatnej. Dodatkową zaletą jest łatwe wyjmowanie i czyszczenie alignera. Dzięki temu w ciągu dnia sam możesz decydować kiedy zdjąć nakładki.

Nakładki orthocaps dla młodzieży ( System aligner MxD )

Stały aparat ortodontyczny dla coraz większej liczby nastolatków wiąże się z wejściem w dorosłość. Mimo, że w noszeniu metalowych zamków nie jest się osamotnionym, klamry z metalu na pewno nie zajmują pierwszego miejsca, jeśli chodzi o możliwości korekty zębów. Nie wszyscy są świadomi tego, że istnieje alternatywa dla klasycznych, stałych aparatów ortodontycznych.
System aligner MxD bazuje na tym samym innowacyjnym sposobie wytwarzania co systemy Twin-Aligner® PRO i Classic. Delikatne siły nakładek orthocaps-Aligner wyrównują wadliwe ustawienie każdego rodzaju zębów całkowicie bezboleśnie i bez ograniczeń w życiu codziennym. Zapytaj swojego ortodontę o przezroczysty aparat ortodontyczny orthocaps.

 

źródło: http://www.orthocaps.com.pl/